Magiczne ferie w Bibliotece.

f27 stycznia 2020 roku w ramach „Magicznych Ferii”, organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie, w naszej Bibliotece odbyły się warsztaty plastyczne. Zajęcia przygotowała i poprowadziła Pani Karina Znamirowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Zajęcia opierały się na aktywnej i twórczej pracy  dzieci. Miał powstać zimowy krajobraz, a jego granice wyznaczała już tylko dziecięca wyobraźnia i kreatywność. Fantazja naszych „milusińskich” istotnie granic nie znała. Powstały malownicze prace, ilustrujące barwną zimę, pełne kolorowych bałwanków, tańczących i roześmianych. Tłem dla tych scenerii niejednokrotnie była skocznia narciarska czy paralotnia a nawet dyskoteka…

Do powstania tych niezwykłych prac dzieci użyły farby akrylowej, a następnie przy pomocy kredek i flamastrów kończyły swoje autorskie projekty.

Na zakończenie wszyscy, prezentując z dumą swoje prace, stanęli do wspólnego zdjęcia, upamiętniającego te warsztaty.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezwykły czas i emocje, i mamy ogromną nadzieję, że  w przyszłym roku, podczas kolejnej zimowej przerwy, Biblioteka znów gościć będzie małych artystów.

fffff

Polub nas na facebooku!