Logowanie na konto czytelnika w katalogu SOWA

Logowanie na konto czytelnika:

Każdy czytelnik, zapisany do biblioteki, ma możliwość zalogowania się na swoje konto w katalogu OPAC.

Aby zalogować się, należy kliknąć w poniższy link, który odeśle Państwa do katalogu on-line naszej biblioteki.

Aby przejść do katalogu kliknij

Katalog SOWA

Następnie należy w menu katalogu SOWA wybrać "Konto" i wypełnić formularz logowania podając:

• adres e-mail LUB login nadany przez bibliotekarza
  • indywidualne hasło czytelnika, które zostało wysłane na podany adres e-mail.

Szczegółowe informacje odnośnie logowania na konto znajdują się w menu katalogu w zakładce "pomoc".

Katalog SOWA zawiera księgozbiór Gminnej Biblioteki Publicznej w Zabierzowie a także filii w Balicach, Bolechowicach i Rudawie. W chwili obecnej baza jest sukcesywnie uzupełniana.

Przykładowy opis bibliograficzny (kliknij obrazek aby powiększyć).

Opis bibliograficzny

Na końcu każdego opisu znajduje się informacja o tym, w której z bibliotek znajduje się książka. Jeżeli nie ma informacji o dostępności danej pozycji, pytania prosimy kierować telefonicznie lub mailem do odpowiedniej biblioteki.

Polub nas na facebooku!